Надали у 2014 році нерухоме майно в оренду – подайте декларацію

nus.in.ua, 20 березня 2015, 16:41
0
255
Роздрукувати
Надали у 2014 році нерухоме  майно в оренду – подайте декларацію

Золочівська ОДПІповідомляє, що громадянин - орендодавець, який здає свою квартиру, будинок, кімнату або іншу нерухомість в оренду чи суборенду, житловий найм іншому громадянину, відповідальний за нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб до бюджету.

Такий платник податку зобов‘язаний самостійно нарахувати та сплатити податок на доходи фізичних осіб до бюджету в 2015 році за ставкою 15% та/або 20% (у 2014 році - за ставкою 15% та/або 17%), в залежності від суми доходу. Податок сплачується щокварталу, протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу.

Сума отриманого доходу та сплаченого протягом звітного року податку за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації про майновий стан і доходи (за формою, затвердженою наказом Міндоходів України від 11.12.2013 N 793).

Декларація про отримані доходи подається до податкової інспекції за місцем реєстрації (прописки)не пізніше 30 квітня 2015 року .

Будь-яку інформацію щодо порядку декларування доходів та заповнення декларації можна отриматив Центрі обслуговування платниківЗолочівської ОДПІ, або за телефононами: 7-10-34, 7-11-72.

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама