Ірландська біржа раптово відмовилась розміщувати євробонди України

nus.in.ua, 20 лютого 2014, 04:15
0
471
Роздрукувати
Ірландська біржа раптово відмовилась розміщувати євробонди України

Ірландська фондова біржа скасувала рішення про включення до лістингу додаткової емісії дворічних єврооблігацій України з погашенням в 2015 році обсягом 1,984 мільярда доларів.

"Оскільки вказані цінні папери ще емітовані, рішення від 17 лютого про включення їх до лістингу і допуску до обігу було помилковим", - повідомляється на веб-сайті біржі, пише "Українська правда".

Нагадаємо, 18 лютого Україна в рамках залучення кредиту РФ здійснила розміщення суверенних євробондів, включених до лістингу на Ірландській фондовій біржі, обсягом 2 млрд доларів під 5% річних.

Випуск паперів було схвалено урядом у січні цього року. Його було оформлено як додаткову емісію бондів, випущених у грудні 2013 року обсягом 3 млрд доларів під 5% річних із терміном погашення в грудні 2015 року.

 

За матеріалами: Українська правда
ТЕГИ: біржа, Ірландія, випуск
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама