Деякі французькі компанії стали жертвами ізраїльських шахраїв

nus.in.ua, 7 січня 2015, 00:44
0
324
Роздрукувати
Деякі французькі компанії стали жертвами ізраїльських шахраїв
Фото: АР
Компанії втратили від дій шахраїв мільйони євро

Злочинцям вдалося за допомогою налагодженої схеми обдурити на мільйони євро такі компанії як NAF-NAF, Michelin та ін.редставляючись гендиректорами різних підприємств, група шахраїв знімала з рахунків французьких компаній великі суми, повідомляє Cursorinfo.co.il з посиланням на дані міністерства внутрішніх справ Франції.

Відомо, що група "фальшивих гендиректорів", складається з ізраїльтян французького походження.

Як наголошується, система, за якою орудують злочинці, діє не перший рік. Зловмисники проникали у комп'ютерну систему компаній і посилали електронні листи головним бухгалтерам і фінансовим директорам. Повідомлення були нібито від імені гендиректора, який перебував у цей час у відпустці. У листі говорилося про необхідність терміново перевести велику суму грошей у банки третьої країни, нібито для підписання угоди про співпрацю та спільний бізнес.

За такою схемою злочинцям вже вдалося отримати мільйони євро. Серед потерпілих від рук шахраїв такі великі компанії як NAF-NAF, Michelin, Vallourec, Baker&Mckenzie та інші.

Французька влада направила в Ізраїль більше 70 запитів, проте ізраїльська влада їх проігнорували, пославшись на те, що "злочини були вчинені не на території Ізраїлю".

Нагадаємо, раніше у Китаї 12 інвесторів намагалися вчинити суїцид після того, як їх обдурив власник венчурного фонду.


ТЕГИ: новини компаній, Ізраїль, Франція, злочинність, шахрайство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама