Бізнес
00:44, 07 січня 2015
864
0

Деякі французькі компанії стали жертвами ізраїльських шахраїв

Деякі французькі компанії стали жертвами ізраїльських шахраїв
Admin
Фото: НУС

Злочинцям вдалося за допомогою налагодженої схеми обдурити на мільйони євро такі компанії як NAF-NAF, Michelin та ін.редставляючись гендиректорами різних підприємств, група шахраїв знімала з рахунків французьких компаній великі суми, повідомляє Cursorinfo.co.il з посиланням на дані міністерства внутрішніх справ Франції.

Відомо, що група "фальшивих гендиректорів", складається з ізраїльтян французького походження.

Як наголошується, система, за якою орудують злочинці, діє не перший рік. Зловмисники проникали у комп'ютерну систему компаній і посилали електронні листи головним бухгалтерам і фінансовим директорам. Повідомлення були нібито від імені гендиректора, який перебував у цей час у відпустці. У листі говорилося про необхідність терміново перевести велику суму грошей у банки третьої країни, нібито для підписання угоди про співпрацю та спільний бізнес.

За такою схемою злочинцям вже вдалося отримати мільйони євро. Серед потерпілих від рук шахраїв такі великі компанії як NAF-NAF, Michelin, Vallourec, Baker&Mckenzie та інші.

Французька влада направила в Ізраїль більше 70 запитів, проте ізраїльська влада їх проігнорували, пославшись на те, що "злочини були вчинені не на території Ізраїлю".

Нагадаємо, раніше у Китаї 12 інвесторів намагалися вчинити суїцид після того, як їх обдурив власник венчурного фонду.


Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.