---
16:12, 04 січня 2014
3995
0

Погода в Золочеві

Погода в Золочеві
Admin
Фото: НУС
4 січня хмарна погода протримається у Золочеві увесь день. Без опадів.
Температура повітря становитиме: вночі від +1° до 0°, зранку від +1° до +4° та протягом дня від +3° до +5°. У вечері температура повітря становитиме від +1° до +2°.

Народний прогноз погоди:
 
4 січня відзначається день Анастасії Путорозрішниці. До цієї святої звертались у молитвах для легкого протікання вагітності та пологів. Цього дня, з молитвою до святої, жінки вишивали полотенце, яке мало допомогти благополучно народити. У народі примітили, яким буде день на Анастасію, таким буде і жовтень. Наші пращури спостерігали за хмарами, якщо вони пливли проти вітру, то очікували снігопаду.

5 січня хмарна погода протримається у Золочеві увесь день. Удень, можливо, пройде дрібний дощ, але він закінчиться ще до приходу вечора.

Температура повітря становитиме: вночі від -1° до +3°, зранку від +2° до -3° та протягом дня від -1° до +3°. У вечері температура повітря становитиме від 0° до +4°.
Народний прогноз погоди:
5 січня вшановується пам’ять святих Теодула (Федула), Саторника та інших. З цього дня уже розпочиналась активна підготовка до Різдвяних свят: прийнято було прибрати будинок і готувати кутю. Наші пращури за погодою цього дня передбачали погоду листопада. Для цього дня характерна вітряна погода, тому в минулі часи говорили: "Прийшов Федул, вітер подув” — що вказувало на хороший урожай. Сприятливою ознакою для врожаю вважаються ясні дні під час усього Різдвяного посту (28 листопада — 6 січня).
__________

6 січня у Золочеві протягом усього дня погода буде похмурою. Удень, можливо, пройде дрібний дощ, але він закінчиться ще до приходу вечора.
Температура повітря становитиме: вночі від +1° до +4°, зранку від +3° до +5° та протягом дня від +2° до +5°. У вечері температура повітря становитиме від +3° до +4°.

Народний прогноз погоди:
6 січня усі православні народи святкують Святвечір. З цього дня настають Різдвяні морози. Глибоко промерзла земля передбачає родючість. За погодою цього дня визначали погоду грудня. Якщо тепло — весна буде холодною; заметіль — на врожай пшениці. У народі говорили: "Якщо на Кутю небо зоряне — багатий приплід скотини і багато ягід буде”. Якщо на святвечір буде снігопад, чекайте процвітання господарства у новому році, а якщо мороз — у сім’ї буде злагода і любов.
__________
 Прогноз погоди надав: sinoptik.юа
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.