Новини Золочівщини
00:15, 02 тра 2014
1584
0

Національний банк майбутнього очима дітей

Національний банк майбутнього очима дітей
Admin
Фото: НУС

Як розповіла нам керівник зразкового гуртка «образотворчого мистецтва» ЦДЮТ Оксана Кирилова, третій рік поспіль Національний банк України протягом березня-квітня 2014 року проводить Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків. З метою підвищення рівня знань дітей про Національний банк України, його функції та завдання, а також виявлення творчих здібностей дітей, управління Національного банку України у Львівській області спільно із Департаментом освіти та науки облдержадміністрації, провели перший етап ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Національний банк майбутнього». Для участі у конкурсі до Львівського управління банку надійшло понад 160 творчих робіт юних художників віком від 6 до 15 років майже з усіх куточків нашої області.

Конкурсні роботи оцінювало компетентне журі, зокрема, Голова спілки художників Львівщини Олег Микита, а також представники управління НБУ у Львівській області на чолі з куратором конкурсу, начальником відділу економічної роботи та грошово-кредитних відносин управління НБУ Володимиром Васютою. За рішенням журі визначено трьох переможців конкурсу.

Однією з переможців конкурсу стала вихованка Оксани Кирилової Наталя Карабін. Її малюнок надісланий у НБУ для участі у фінальному етапі конкурсу. Ця творча робота увійде до альбому та календарів Національного банку України на 2015 рік, а також буде експонуватись на пересувній виставці у кожному територіальному управлінні НБУ. Переможниця першого етапу конкурсу Наталя Карабін та її наставниця (на фото) нагороджені дипломами та цінним призом.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.