Ця ікона зцілює і обнадіює всіх хворих на рак

nus.in.ua, 20 серпня 2014, 14:31
0
1649
Роздрукувати
Ця ікона зцілює і обнадіює всіх хворих на рак

Чудотворний образ Богоматері «Всецариця» знаходиться на Святій горі Афон в Ватопедському монастирі в Греції. Списки з ікони розійшлися по всьому Православному світі і також прославились чудесами і святістю. Саме один із таких списків чудотворної ікони Божої матері «Всецариця» перебував впродовж минулих вихідних у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці  (УПЦ КП) с. Туркотин. Як розповів нам настоятель цього храму, ієрей Роман Бабій, протягом цих днів преклонитись перед іконою прийшло понад тисячу вірян різних конфесій. Ця чудотворна ікона зцілює віруючих від різних недугів, особливо, від онкозахворювань. Так, у Львові ця ікона перебувала у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці  на вул. Пилипа Орлика. Чотирнадцятирічний хлопчина, котрому ставили діагноз – злоякісна пухлина мозку, прийшов із мамою помолитись  «Всецариці» та просити зцілення, бо лікарі були безсилі. Коли за якийсь період він здав аналізи у мережі медичних лабораторій  «Сінево», результати вразили усіх, і лікарів також. Пухлина зникла.

Ікона чудово зцілює онкологічні хвороби після молитви (Акафіста), який співають Богородиці–Пантанассі.

Чудотворна ікона «Всецариця» написана в ХVІІ столітті і була благословенням відомого на Афоні старця Іосифа Ісихаста своїм учням. Збереглася розповідь старця про цю ікону. В ХVІІ столітті перед іконою Божої Матері «Всецариця» з'явився дивний молодий чоловік. Він стояв, щось невиразно шепочучи. Раптом обличчя Богородиці блиснуло, подібно до блискавки, і якась невидима сила кинула молоду людину на землю. Як тільки до нього повернулась свідомість він одразу вирішив сповідатися священику із сльозами на очах. Він розповів що жив далеко від Бога, займався магією і прийшов в монастир, щоб перевірити свою силу на святих іконах. Чудотворне втручання Богородиці переконало молоду людину змінити своє життя і стати благочестивим. Він зцілився від душевної недуги і після цього залишився на Афоні. Так ця ікона вперше проявила свою чудотворну силу на одержимій людині .

Пізніше стали помічати, що ця ікона впливає і на хворих з різними злоякісними пухлинами. Господь по молитвах Пресвятої Діви дарував цьому образу особливу благодать: зціляти і утішати тих, хто уражений важкою хворобою наших днів – раком. У ХVІІ столітті вона вперше була списана грецьким ченцем і поступово стала відома у всьому світі. Саме ім'я ікони говорить про її особливу, всеосяжну силу. Всецариця має благодать зціляти страшні хвороби сучасного людства. Чудесна допомога Пресвятої Богородиці проявляється, в тому числі, і в допомозі батькам, що моляться за своїх дітей, котрі піддались полону наркоманії.

31 серпня день особливого шанування ікони Божої Матері «Всецариця».

Отець Роман також розповів нам, що ікона ще попередньо перебувала у церкві с. Підгайчики Золочівського району, і ще матимуть можливість поклонитись чудотворній іконі жителі сіл Скнилів та Гончарівка. 

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: ікона, Підгайчики, газета, 37 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама