Новини Золочівщини
23:16, 12 серпня 2014
1539
0

Лави – для центру Золочева

Лави – для центру Золочева
Admin
Фото: НУС

Підприємство «Золочів ТХ», яким керує Олександр Тютін уже не вперше відгукується на потреби міста Золочева. Усі ми пам’ятаємо, як підприємці долучались до придбання лав, які встановлені в історичній частині міста. З метою здешевлення лав Золочівською міською радою було закуплено лише їх металеву частину. Порізку дерева, сушку, фарбування, монтування цих лав взяло на себе саме це підприємство. Зараз на підприємстві готують до встановленя ще лави, які найближчим часом будуть довстановлені на вул. Шашкевича.

Як розповів нам Іван Рекшинський, це процес тривалий і трудомісткий. Вимагає часу та зусиль. Роблять це коштами підприємства. Постійно залучені до цього процесу столяри Андрій Сипко, Григорій Дяків, Юрій Степняк та маляр Микола Лукашук та ін. Також Іван Михайлович зазначив, що усім і керівництву, і звичайним працівникам приємно долучатись до благоустрою міста і усвідомлювати, що те, що вони роблять, залишиться для міста на тривалий час.

Ігор Гриньків, міський голова м. Золочів:

 – Щиро дякую усім підприємцям, які долучились до придбання лав, їхні імена ми уже публікували у пресі та на сайті Золочівської міської ради. Дякую працівникам та керівнику підприємства «Золочів ТХ», які за кошти підприємства виготовили дерев’яну частину усіх лав, змонтували та пофарбували їх. Тішить, що знаходяться небайдужі люди, які хочуть принести користь для міста. Так, лак для цих лав закупив Зеновій Шептицький, за що йому також велика подяка.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.