Лави – для центру Золочева

nus.in.ua, 12 серпня 2014, 23:16
0
730
Роздрукувати

Підприємство «Золочів ТХ», яким керує Олександр Тютін уже не вперше відгукується на потреби міста Золочева. Усі ми пам’ятаємо, як підприємці долучались до придбання лав, які встановлені в історичній частині міста. З метою здешевлення лав Золочівською міською радою було закуплено лише їх металеву частину. Порізку дерева, сушку, фарбування, монтування цих лав взяло на себе саме це підприємство. Зараз на підприємстві готують до встановленя ще лави, які найближчим часом будуть довстановлені на вул. Шашкевича.

Як розповів нам Іван Рекшинський, це процес тривалий і трудомісткий. Вимагає часу та зусиль. Роблять це коштами підприємства. Постійно залучені до цього процесу столяри Андрій Сипко, Григорій Дяків, Юрій Степняк та маляр Микола Лукашук та ін. Також Іван Михайлович зазначив, що усім і керівництву, і звичайним працівникам приємно долучатись до благоустрою міста і усвідомлювати, що те, що вони роблять, залишиться для міста на тривалий час.

Ігор Гриньків, міський голова м. Золочів:

 – Щиро дякую усім підприємцям, які долучились до придбання лав, їхні імена ми уже публікували у пресі та на сайті Золочівської міської ради. Дякую працівникам та керівнику підприємства «Золочів ТХ», які за кошти підприємства виготовили дерев’яну частину усіх лав, змонтували та пофарбували їх. Тішить, що знаходяться небайдужі люди, які хочуть принести користь для міста. Так, лак для цих лав закупив Зеновій Шептицький, за що йому також велика подяка.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: лави, Золочів, Золочів ТХ, газета, 36 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама