Новини Золочівщини
00:22, 12 квітня 2014
1736
0

Іван Стецюк – голова золочівської Райдержадміністрації

Іван Стецюк – голова золочівської  Райдержадміністрації
Admin
Фото: НУС

У понеділок, 7 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех офіційно представила голову Золочівської райдержадміністрації Івана Стецюка.

Нагадаємо, Іван Романович Стецюк призначений на посаду голови Золочівської РДА 4 квітня 2014 року, згідно з Розпорядженням в.о. Президента України, голови ВР України Олександра Турчинова.

Під час представлення очільниця Львівщини побажала новопризначеному голові районної державної адміністрації плідної праці на благо Золочівщини та України, зазначивши, що Золочівський район має значний економічний та культурний потенціал для розвитку території.

«Земля Будителя Галичини Маркіяна Шашкевича, край, де бере початок річка Західний Буг – це унікальна земля, із значним економічним, освітнім і культурним потенціалом, який потрібно зберігати і примножувати», – підкреслила Ірина Сех.

Також у своєму виступі голова Львівської ОДА наголосила на важливості плідної співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадських організацій.

Виконувач обов'язків Президента України Олександр Турчинов підписав накази про призначення двох голів райдержадміністрацій у Львівській області.

Першим призначенцем Турчинова став новий голова Золочівської РДА, 59-річний полковник Іван Стецюк, який у 2002-2004 роках очолював у Золочеві Навчальний центр внутрішніх військ, працював секретарем Золочівської міської ради, та був депутатом міськради від ВО «Батьківщина».

До цього часу представником Президента на Золочівщині був Ярослав Окрепкий, який прийняв Золочівщину, яка знаходилась у рейтингу за економічними показниками на 16 місці, у 2010 році. На сьогодні наш район займає третє місце у цьому рейтингу.

Тож щиро зичимо новому очільнику Золочівщини плідної праці на благо рідного краю. Сподіваємось, що невдовзі Золочівський район сягне вершини економічного розквіту.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.