Новини Золочівщини
12:27, 06 червня 2024
46
0

Освітній простір для відпочинку, розвитку та спілкування

Освітній простір для відпочинку, розвитку та спілкування
Gazeta
Фото: НУС
5 червня 2024 року у Золочівському ЗЗСО №2 ім. Маркіяна Шашкевича відбулась презентація проєкту «Освітній простір для відпочинку, розвитку та спілкування у закладі освіти».
Цей проєкт став можливим завдяки синергії Фонду громади «Подільська громада», Фонд «МХП-Громаді» за підтримки IСАР Єднання у межах «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».
Серед запрошених гостей – представники Фонду «МХП-Громаді», керівництво відділу освіти, депутати Золочівської міської ради, члени виконавчого комітету, батьки, представники громадського сектору.


Освітній простір для відпочинку, розвитку та спілкування
Освітній простір для відпочинку, розвитку та спілкування
Освітній простір для відпочинку, розвитку та спілкування
Освітній простір для відпочинку, розвитку та спілкування

Привітала учнів та гостей директорка школи Оксана СМОЛІНСЬКА:
– Насамперед хочу подякувати проєкту за знання та досвід. Це є найбільш цінне в цьому процесі. Цей простір слугуватиме місцем для навчання та розвитку. Це місце для вільної гри і роботи з педагогами. Дітям потрібне живе спілкування, простір де вони можуть комунікувати з однолітками. Де діти можуть розважатися, навчатися та відпочивати. І ми вже бачимо, наскільки дітям це місце облюбувалось. Тому сьогодні вдячна усім, хто долучився ідеями та працею, хто спонукав, надихав, підтримував.
Оксана КОВАЛЬ, регіональна менеджерка соціальних проєктів фонду «МХП – громаді»:
– Завдяки «Спільнофонду» народжуються дуже гарні проєкти. Наш фонд долучився до фінансування цього проєкту. Але цей проєкт не про гроші точно. Тут об’єднались ініціативні, креативні люди, які зробили за невеличкі гроші велику справу. Бажаю не зупинятись на досягнутому. Переконана, що попереду у вас ще не один переможний проєкт. Тому працюйте заради наших дітей. Діти – це наше майбутнє. Їм відбудовувати країну. І вони мають право на позитивні емоції, на яскраве дитинство. Дякую вам за вашу працю.
Як розповіла заступниця директора з виховної роботи школи Оксана ПАТРИК, у реалізації проєкту основними ідейними натхненниками та помічниками були саме учні.
– Діти нам допомагали у всьому. Від ідей до збору макулатури для залучення коштів у проєкт. А тепер про наших педагогів, які працювали в проєкті. Представляли проєкту у Вінниці директорка школи Оксана Смолінська разом із учителькою Наталею Городецькою, яка була найголовнішим експертом і є мисткинею у широкому розумінні слова, добре розуміється у фарбах, дереві і її творчий погляд був важливим.. Малював, креслив, експерементував, збирав все до купки Андрій Бучинський. Дуже долучилась Анна Серкіз, голова громадської організації «Золочівська ватра», допомагала залучити співфінансування. Марта Чорна – авторка цікавих ідей та відеороликів. Наталя Гевко та Маряна Яріш працюють над тим, щоб проєкт переріс в наступний. Заступниця директора Ольга Лещишин завжди сприяла в організації навчального та робочого процесу. Свої ідеї запропонували Світлана Кальченко та Ірина Смолин. На цьому етапі нас вдалось. Ми надихнулись і заохотились. То ж точно не зупинимось.
Учні школи теж заохотились тим, що до їхніх бажань у школі дослухаються і вже запропонували нові, які записали на фліпчарті. То ж учні мріють, щоб у школі була ігрова кімната, добрий інтернет, нормальне подвір’я, щоб у їдальні готували піцу. А ще, щоб була кімната для спання, а уроки починались о пів на одинадцяту.
Дорослі учасники заходу теж висловили свої побажання. Правда вони були більш меркантильні та практичні. Тож тут переважали – впорядковане подвір’я, заміна вікон на енергозберігаючі, створення ресурсної кімнати, світлі та просторі класні кімнати із сучасним ремонтом, добре облаштоване укриття…
На завершення заходу усі спільно помолились біля стіни пам'яті Героїв - випускників школи, котрі віддали свої життя заради майбутнього дітей, заради майбутнього України.
Вже від сьогодні вчителі проводитимуть тут заняття із учнями з краєзнавства, фінансової грамотності й інших дисциплін, адже у школі зараз період навчальних практик та розвиваючих занять, то ж учні проводитимуть час креативно та пізнавально під відкритим небом.
Текст і фото Леся Горгота
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.