Новини Золочівщини
10:43, 22 грудня 2023
479
0

Регіональний форум у Львові

Регіональний форум у Львові
Gazeta
Фото: НУС
18 грудня у Львові відбувся захід «Регіональний Форум» в рамках проєкту «ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР – ІНКЛЮЗИВНІ ДАНІ ДЛЯ СТАБІЛЬНОСТІ ТА РОЗВИТКУ».
Форум відбувся за підтримки міжнародної організації з міграції (МОМ) та підтримки уряду Канади.
Серед громад-учасниць – Золочівська громада у складі.

Регіональний форум у Львові
Регіональний форум у Львові
Регіональний форум у Львові

Тренери, учасники заходу ділилися своїм досвідом, ініціативами та спогадами на панельних дискусіях при втіленні проєкту в життя. У рамках вищезгаданого форуму представники громад презентували свої проєкти, обмінювались досвідом, кращими практиками, які впровадили в громаді, та обговорювали подальші ініціативи, які планують реалізовувати у своїх громадах. Також представники громад розповіли про «план реагування» на виклики війни у громадах. Також в рамках заходу було обговорено питання «Які дані потребують громади для прийняття інклюзивних рішень?», поточні проєкти МОМ в Україні тощо.
Представники Золочівської громади презентували проєкт «Покращення надання якісних медичних послуг у лікувально-діагностичному відділенні КНП «Золочівська ЦРЛ».
Про важливість координації та об’єднання зусиль, та як ефективно залучати донорське фінансування на рівні громади для розвитку та відновлення говорила головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, управління проектами, МТД та міжнародного співробітництва Золочівської міської ради Галина Жуковська.
– Дякуємо нашим партнерам за підтримку Золочівської міської територіальної громади, зокрема Лікувально-діагностичного відділення Золочівської центральної лікарні, – зазначає керівник Лікувально-діагностичного відділення КНП «Золочівська ЦРЛ» Микола Холявка. – Саме завдяки цьому проєкту нам вдалось значно покращити якість діагностики та лікування патології із слухом, зором, кардіологічних, дерматологічних, ревматичних, травматичних, неврологічних, гінекологічних пацієнтів, психоемоційних розладів у дітей, підвищить рівень надання медичної допомоги до європейських стандартів та протоколів, що, переконаний, вплине на рівень обслуговування пацієнтів. Підтримка Міжнародною організацією з міграції громади – це розвиток, мотивація до подальшого впровадження цілей сталого розвитку.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.