Новини Золочівщини
11:46, 02 березня 2023
261
0

У Золочівській громаді планують збудувати завод із виробництва мінеральних вод

У Золочівській громаді планують збудувати завод із виробництва мінеральних вод
Gazeta
Фото: НУС
У Золочівській територіальній громаді планують збудувати завод із виробництва мінеральних вод.
28 лютого начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся із керівництвом Золочівської міської ради та представниками групи компаній «Карпатські мінеральні води».
Група компаній «Карпатські мінеральні води» планують збудувати ще один завод на Львівщині, який створить 300 робочих місць. Він вироблятиме 230 мільйонів пляшок води на рік. «Карпатські мінеральні води» є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв. На підприємстві встановлені сучасні лінії розливу, вся продукція виробляється на повністю автоматизованому якісному обладнанні.

 

У Золочівській громаді планують збудувати завод із виробництва мінеральних вод

 

Як розповіли представники компанії, попри воєнні дії, в планах – розширення виробництва та інвестування у новий завод. Спорудити його планують на території Золочівської громади.
На цей час вже завершено підготовчі документальні процедури щодо зведення заводу. Будівництво розпочнуть уже цієї весни. Спорудження першого пускового комплексу завершать навесні 2024 року. Загалом завод складатиметься з чотирьох пускових комплексів. Площа першого – 14 тис. м2, очікувана потужність – 230 млн. пляшок на рік.
«На першому пусковому комплексі працюватиме 80 людей. А всього на виробництві буде залучено до 300 працівників. Ми підрахували, що вийдемо на цифру близько 110 млн. грн. на рік податків в межах нового проєкту. І це тільки по першій черзі з чотирьох», – зазначив засновник групи компаній «Карпатські мінеральні води» Сергій Устенко.
Реалізацію проєкту супроводжує відділ залучення інвестицій департаменту економічної політики Львівської ОВА. Проєкт мобільний, його реалізовуватимуть відповідно до воєнної ситуації та викликів. Під час зустрічі сторони проговорили деталі проєкту, зокрема екологічну та інфраструктурну складову.
«Ми завжди готові сприяти залученню інвестицій в область, будівництву нових підприємств, які створюватимуть робочі місця. Зараз це по-особливому важливо для економіки області та держави загалом», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Міський голова Золочева Ігор Гриньків наголосив на тому, що громада відкрита для бізнесу:
– З нашого боку є повне сприяння. На цей час виникає питання по дорозі Сасів–Кругів. Загальна протяжність 16,3 км. Це дорога загального користування місцевого значення і є на балансі Департаменту дорожнього господарства Львівської обласної військової адміністрації. Сподіваюсь, що спільно з Львівською обласною військовою адміністрацією ми це питання вирішимо. Також у наших планах збудувати під’їзну дорогу до підприємства. За кошти інвестора вже розроблено документацію. Сьогодні дуже важливо підтримувати українського виробника та створювати нові робочі місця. Я дякую за підтримку голові обласної військової адміністрації Максимові Козицькому та відділу залучення інвестицій Департаменту економічної політики Львівської ОВА.
Компанія «Карпатські мінеральні води» розпочала свою діяльність на ринку мінеральних вод у 1996 році з першим розливом мінеральної природної столової води ТМ «Карпатська Джерельна», і в червні 2002 року була реорганізована в завод з виробництва мінеральної води і безалкогольних напоїв «Карпатські мінеральні води». У 2002 році компанія розпочала виробництво солодких газованих напої в ТМ «Фруктова Джерельна» і ТМ «Соковинка», а в 2016 – енергетичного напою ТМ «Dragon».
Сьогодні група компаній «Карпатські мінеральні води» є потужним гравцем українського ринку природних мінеральних вод і безалкогольних напоїв. Компанія зайняла і надійно утримує одну з провідних позицій завдяки сучасній та високотехнологічній стратегії ведення бізнесу.
Мінеральну воду «Карпатська Джерельна» видобувають з двох артезіанських свердловин на глибині 90 метрів із природного джерела без будь-якого контакту з людиною. Виробництво розташоване безпосередньо біля джерела, і вода зі свердловин надходить на лінії розливу через трубопровід. У процесі розливу вода проходить фільтрацію тільки від механічних домішок і зберігає всі корисні природні мікроелементи. Хімічний склад підземних вод належить до гідрокарбонатно-кальцієвого із мінералізацією 0,3-0,8 г/літр.
Одним із основоположних принципів компанії «Карпатські мінеральні води» є всебічний контроль якості продукції на всіх етапах виробництва. Можливість створювати продукцію світового рівня підтверджує впроваджена та сертифікована на підприємстві система управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000.

Леся ГОРГОТА
Фото автора
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.