Думка експертів – основна

nus.in.ua, 6 березня 2014, 16:43
0
495
Роздрукувати
Думка експертів – основна

Впродовж двох років в Україні діє Фонд «Східна Європа». Метою його діяльності є надання допомоги територіальним громадам у впровадженні енергозберігаючих технологій. 27 лютого представники Фонду відвідали Золочів.

– Колектив міської ради підготував на конкурс проект капітального ремонту вуличного освітлення, – говорить міський голова Ігор Гриньків. – Цей проект я зареєстрував у Фонді під час робочої поїздки у Київ. А 27 лютого із зустрічним візитом Золочів відвідали президент Фонду Віктор Лях та менеджер програм Олена Саєнко. Представники «Східної Європи» хотіли наочно переконатись у тому, що ми дійсно розпочали впровадження енергозберігаючих технологій при під час капітального ремонту вуличного освітлення, оскільки Золочів увійшов до п’ятірки міст, два з яких будуть підтримані Фондом. Під час короткого візиту гості були приємно вражені позитивними змінами у місті. Керівник ТзОВ «Райсільенерго» Григорій Канюка показав гостям нові сучасні світильники та світильники, які демонтовані з опор під час проведення ремонту вуличного освітлення.

Дуже прагну того, щоби саме наш проект з-поміж інших був відібраний для реалізації, оскільки ми уже минулого року розпочали впровадження енгергозберігаючих технологій. Але дочекаємось думки незалежних експертів Фонду «Східна Європа».

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: експерти, Золочів, газета, №14
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама