Новини Золочівщини
01:59, 21 лютого 2014
1373
0

Справ щодня вистачає

Справ щодня вистачає
Admin
Фото: НУС

Інтерв'ю з Почапівським сільським головою Володимиром Купреєвим

Що б там не казали, а робота в органах місцевого самоврядування ніколи не була спокійною, розміреною, передбачуваною. Щодня важливі справи. А ще, коли сільська рада об'єднує декілька сіл. На території Почапівської сільської ради два села: Почапи і Жуличі. У кожного cела свої проблеми. У цій круговерті трудових буднів сільському голові Володимиру Купреєву ніколи і вгору глянути, ніколи нарікати на долю, бо вважає, що хтось мусить працювати на благо громади.

Чим зараз живе село, які першочергові завдання стоять перед громадою? Що робить виконком та депутати сільської ради заради покращення життя селян? Як вирішуються нагальні проблеми в Почапах та Жуличах, розповів сільський голова Почапівської сільської ради Володимир Андрійович Купреєв.

– Володимире Андрійовичу, що із запланованого вдалося зробити за час вашого головування?

– За час мого перебування на посаді сільського голови вдалось багато що зробити, якщо говорити з огляду на обмежені можливості сільських рад. Це заміна вікон на металопластикові та дверей у Народному домі села Жуличі. Цей Народний дім є дуже важливим у житті сільської громади. Тут здавна заведено, що у неділю, після Служби в церкві, жителі села проводять своє дозвілля. Це стосується не лише молоді, а й старших. На сьогодні є потреба у ремонті цього Народного дому. Також замінили вікна у залі для глядачів у Народному домі Почапів.

Є поточні господарські питання. Як для прикладу, фарбування водонапірної башні сільського водогону Жулич, благоустрій сільських цвинтарів, виготовлення та встановлення нових металевих огорож біля, пам’ятника Борцям за волю України у Почапах, пам’ятника тверезості, могили Січових стрільців та каплички у Жуличах.

 

Дуже важливим є те, що маємо зараз організований збір сміття у селах та централізований його вивіз на сільське сміттєзвалище. Ведеться багато робіт у плані благоусрою території.

– Як Вам працюється із депутатським корпусом?

– Маємо злагоджений колектив однодумців, який своїм першочерговим завданням вважає вирішення питань, що стоять перед громадою. Завжди радимося, вибираємо найбільш раціональні пропозиції і втілюємо їх у життя. На сесіях сільської ради та засіданнях виконкому розглядаємо найактуальніші питання розвитку сіл, поліпшення їх санітарного стану та благоустрою. Завжди бачу виважений підхід депутатів до кожного питання. Максимально сприяє злагодженій діяльності сільських громад депутат Золочівської районної ради Оксана Пузиняк. Сам часто проводжу зустрічі із громадою сіл у трохи нетрадиційний, можливо, спосіб – у неділю біля церкви. У невимушеній обстановці спілкуюсь з людьми, намагаюсь дослухатись до їхніх побажань і потреб.

– Які проблеми найбільше турбують?

– Найбільшою проблемою для наших сіл залишаються дороги. Проблема у тому, що дороги не є комунальною власністю сільської ради. Тут є такі відрізки, де годі проїхати, а сільська рада не має права їх ремонтувати, навіть, коли знайшла б на це кошти. Правда, ми змогли поремонтувати вул. Лесі Українки у Жуличах. Зараз працюємо над тим, щоб цього року провести хоча б частковий ремонт тих вулиць, які знаходяться на балансі сільської ради. Будемо добиватися ремонту доріг районного та обласного значення на території сільської ради. Працюємо над тим, щоб перенести діюче сміттєзвалище в інше місце, адже знаходиться воно навпроти цвинтаря, що є не надто добре і гарно.

– З якими проблемами люди найчастіше звертаються до Вас?

– Спектр проблем дуже різноманітний. В основному люди йдуть до сільради за послугами: то довідку отримати, то якийсь документ, то питання землекористування вирішити. І, звичайно, приходять з наболілими проблемами. І чи не кожен відвідувач закінчує візит словами: «Скажіть, голово, а коли вже буде дорога?». Оце і є основне.

– Пане Володимире, чи є, на Вашу думку, якісь головні засади успішної діяльності сільського голови?

– Я постійно перебуваю в пошуку. Та одне можу сказати напевно: насамперед, треба жити інтересами громади, сприймати їх не лише розумом, а й душею. До людей необхідно прислухатися, не можна відриватися від громади. А справ щодня вистачає. Над вирішенням назрілих проблем буду трудитися і далі. Дуже хотілося б відновити вуличне освітлення.

Розмовляла Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.