Зупинка "спиною" до дороги

nus.in.ua, 11 січня 2018, 13:58
0
379
Роздрукувати
Зупинка

Нещодавно на вулиці Січових Стрільців біля міського кладовища «спиною» до дороги поставили зупинку. Чому ж зупинку розвернули «задом наперед»?
Роман КУШНІР, архітектор Золочівської міської ради:
– Наш інженер-будівельник Тарас Куйбіда нещодавно побував у Канаді, і він перейняв цей досвід країн світу, які у цілях безпеки влаштовують зупинки спиною до проїжджої частини.
У першу чергу, це – заходи безпеки, друге – якщо погані погодні умови, дощ або сніг, це захищає пасажирів. Це безпека, передовсім,  наших дітей, котрі не мають можливості вибігти відразу на дорогу. Справа тут встановлений прозорий пластик через який не задуватиме вітер, але автобус буде видно. До того ж приємно, що таку зупинку виготовив наш підрядник ТзОВ «Золочівагробуд» (керівник Йосип Барабаш). Також у планах маємо розмістити біля зупинки дошку оголошень, щоб саму зупинку не обклеювали оголошеннями.

Розмоляла
Ірина Домарецька
Фото Оксани КУШНІР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама