Посвятили нову каплицю

nus.in.ua, 14 липня 2017, 14:13
0
623
Роздрукувати
Посвятили нову каплицю

У неділю, 9 липня, спільно зібрала громаду села Коропець радісна і важлива подія. У селі освячували новозбудовану каплицю. Колись на цьому місці стояв дерев‘яний хрест, який з плином часу зазнавав руйнувань і його періодично доводилось оновлювати. А цьогоріч вихідець із села, підприємець Василь Кривуцький з родиною збудували нову каплицю.
Парох села отець Микола привітав громаду із такою величною подією у іхньому селі  та склав подяку за щиру жертву фундаторам і будівничим цієї каплиці
– Господь завжди шукає тих, хто відкриває перед ним своє серце.  Ця ідея, мрія, виношувалась дуже давно. Ми не думали, що вона буде така гарна. Ми сьогодні дякуємо Богу, що в нашому селі знайшлись ті жертводавці, які втілили цю ідею в життя. Складаю велику подяку родині Василя Кривуцького за цей дар для нашого села. І сьогодні ваша праця лише підкреслює, що немає неможливого для тих, хто щиро вірить у результат своєї справи. Це святе місце. Тепер коли, люди проходитимуть повз каплицю не просто перехрестяться, а й згадають й попросять ласки у Бога для жертводавців. Я щиро дякую Вам, що ви не забуваєте свого роду, свого села. Від імені всієї громади бажаю родині Кривуцьких здоров‘я, достатку і Божого благословення. Щиро-щиро Вам дякую.
В знак поваги і шани громада села вручила Василю Кривуцькому коровай як символ достатку і здоров‘я. Багатоголосо звучало многоліття для жертводавців, жителів села та гостей.

Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама