Новини Золочівщини
12:14, 12 лютого 2016
806
0

Вулицю Героїв Небесної сотні реконструюють

Вулицю Героїв Небесної сотні реконструюють
Gazeta
Фото: НУС
 10 лютого, заступник міського голови Богдан Рибаха провів робочу нараду з питань реконструкції вулиці Героїв Небесної сотні у Золочеві. Участь в нараді взяли директор інституту Львівкомундорпроект Богдан Горин, виконроб ШРБУ-65 Орест Панчук, архітектори, інженери, будівельники.
Богдан ГОРИН, директор інституту Львівкомундорпроект:

– Вулиця Героїв Небесної сотні є однією з центральних вулиць міста і належить до історичної частини міста. Вулиця буде викладена у мозаїці, буде зроблено бетонне покриття. Відповідно, мови про проведення робіт із ремонту чи заміни комунікацій після прокладення мозаїки вже не повинно виникати. Тому сьогодні було вирішено, розробляючи проектну документацію на ці роботи, зважити на всі нюанси, котрі можуть виникати згодом.
Тарас КУЙБІДА, інженер-будівельник Золочівської міської ради:
– Не зважаючи на те, що це буде пішохідна вулиця, слід подбати і про доступність та безбар‘єрність. У будь-якому випадку мусить бути можливість заїзду автомобілів. Окрім того, вважаю, що Золочів має бути комфортним для всіх людей, насамперед для людей з обмеженою мобільністю.
Роман КУШНІР, архітектор Золочівської міської ради:
– Розробляючи проект, маємо зважити на історичну складову. Вже напрацьовано концепцію влаштування велодоріжок у Золочеві. Вулиця Героїв Небесної сотні знаходиться біля школи і було б добре, якщо звісно норми дозволяють, облаштувати вздовж велодоріжку. Також багато батьків підвозять дітей у школу автомобілями. Звісно про автомобільну стоянку тут мови бути не може, однак, вартує передбачити все ж «кишеньку» для заїду і зупинки автомобіля на час поки дитина вийде з нього.
Богдан РИБАХА, заступник міського голови Золочева:
– Під час наради ми обговорювали питання виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вулиці Героїв Небесної сотні. Ми залучили фахівців відповідних служб, щоб узгодити можливість заміни чи прокладання тих чи інших комунікацій у цій частині міста. Розробляючи проект, маємо зважити на прокладені комунікації, кабельні мережі. Відповідно тут, як і в центральній частині міста, будуть встановлені декоративні опори вуличного освітлення, самі кабельні мережі будуть проходити під землею. Те ж саме і з мережами Укртелекому. Також буде проведено роботи із озеленення вулиці. Плануємо запроектувати гарну зелену зону біля монастиря Чесного і Животворящого хреста Господнього. Дуже хотів би виконати ці роботи так, щоб впродовж наступних ста років за нами ніхто уже не переробляв.

Леся ГОРГОТА
Фото автора
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.