Дорогий Миколаю!

nus.in.ua, 18 грудня 2014, 23:06
0
399
Роздрукувати
Дорогий Миколаю!

Сьогодні вночі, коли з-за хмар вигляне срібний місяць, а небо засіється яскравими зорями, на землю спуститься Святий Миколай Чудотворець. Він загляне у кожну домівку, відвідає кожну родину. Миколай знає, що дітки впродовж року намагаються бути чемними, а в останні дні перед святом особливо. Усі мріють отримати від Святого подарунки, тому старанно вчать уроки, моляться. А ще пишуть листи Святому Миколаю, в яких просять подарунки не лише для себе, а й для рідних. Звісно, що Святий Миколай читає кожного листа і в міру можливого намагається виконати побажання своїх маленьких улюбленців. Один із таких листів Миколай передав у редакцію нашого часопису і ми з радістю його публікуємо.
«ЛИСТ ДО МИКОЛАЯ
Дорогий Миколаю! Я дуже чемна дитина, настільки чемна, золота, що батьки не можуть на мене нарадуватись. Цього року я хочу отримати такі подарунки: копочки (фірмові), кросівки (фірмові), футбольну форму «Роналдо». А ще модель воєнного літака, який продається в магазині «Піраміда». Як заходити в магазин, з лівої сторони на третій полиці. Якщо ти не зможеш знайти його, попроси маму. Вона тобі допоможе. Вона знає, де він є!
А моєму братові, хоч він не така чемна дитина, ладно, принеси танка, трансформер і солдатиків. На солодке дуже не траться. Надіюсь, що ти принесеш все по списку. Буду чекати. Від Арсена і Артема.»
Ми також щиро віримо і надіємось, що Миколай і справді принесе хлопцям усе, що вказане в листі. Щиро зичимо усім читачам часопису щедрих подарунків, миру, добра і Божого благословення.

ТЕГИ: Миколай, газета, 55 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама