Новини Золочівщини
19:00, 10 січня 2014
804
0

РІЗДВО – ДЛЯ ВСІХ

РІЗДВО – ДЛЯ ВСІХ
Admin
Фото: НУС

У Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України давно вже стало доброю традицією святкувати Різдво Христове спільно із громадськими організаціями міста Золочева. Відтак, 6 січня цього року, за відсутності будь-яких релігійних розбіжностей, пройшла справжня різдвяна вечеря для військовослужбовців строкової служби та всіх, хто виконував завдання служби.

 

Гарний настрій та святкові страви солдатам допомагали забезпечити голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, духовні наставники, підшефні школи, а також громадська організація «Союз українок». З Різдвом Христовим особовий склад привітали командування Навчального центру, святі отці, учасники вертепу з числа військовослужбовців.


Вони побажали військовослужбовцям та їх рідним веселого Різдва і смачної куті. А о.Михайло Сукмановський звернувся до військовослужбовців з такими словами: «Сьогодні, не дивлячись на те, що ви не вдома, можете у святковій обстановці, разом благословити цю їжу. Звичайно, вона скромна. Але сама атмосфера Різдва показує, що з Богом ми щасливіші. Щиро вас вітаємо і просимо спільно помолитися…». Після спільної молитви колядували всі разом.

 

Щиро дякуємо духовенству і представникам громадськості, які доклали чимало зусиль для того, щоб у Святий вечір на столах у військовослужбовців були кутя та різдвяні страви.

Христос рождається!

Майор Роман Сидорович

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.