РІЗДВО – ДЛЯ ВСІХ

nus.in.ua, 10 січня 2014, 19:00
0
317
Роздрукувати
РІЗДВО – ДЛЯ ВСІХ

У Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України давно вже стало доброю традицією святкувати Різдво Христове спільно із громадськими організаціями міста Золочева. Відтак, 6 січня цього року, за відсутності будь-яких релігійних розбіжностей, пройшла справжня різдвяна вечеря для військовослужбовців строкової служби та всіх, хто виконував завдання служби.

 

Гарний настрій та святкові страви солдатам допомагали забезпечити голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, духовні наставники, підшефні школи, а також громадська організація «Союз українок». З Різдвом Христовим особовий склад привітали командування Навчального центру, святі отці, учасники вертепу з числа військовослужбовців.


Вони побажали військовослужбовцям та їх рідним веселого Різдва і смачної куті. А о.Михайло Сукмановський звернувся до військовослужбовців з такими словами: «Сьогодні, не дивлячись на те, що ви не вдома, можете у святковій обстановці, разом благословити цю їжу. Звичайно, вона скромна. Але сама атмосфера Різдва показує, що з Богом ми щасливіші. Щиро вас вітаємо і просимо спільно помолитися…». Після спільної молитви колядували всі разом.

 

Щиро дякуємо духовенству і представникам громадськості, які доклали чимало зусиль для того, щоб у Святий вечір на столах у військовослужбовців були кутя та різдвяні страви.

Христос рождається!

Майор Роман Сидорович

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама