Аналітики помилково назвали Однокласники найкрутішою соцмережею року

nus.in.ua, 28 грудня 2013, 23:52
0
715
Роздрукувати
Аналітики помилково назвали Однокласники найкрутішою соцмережею року

Насправді, найпопулярнішою соцмережею стала ВКонтакте.

 
У понеділок компанія Gemius оприлюднила матеріали, згідно з яким лідером за охопленням аудиторії інтернет-користувачів в Росії і в Україні була названа соцмережа Однокласники.

Однак тільки зараз з'ясувалося, що це були помилкові дані і на насправді, лідером ринку соцмереж Росії і України є ВКонтакте.

Дані, наведені на офіційних ресурсах Gemius, показують, що станом на жовтень 2013 року перше місце в рейтингу соцмереж в Росії займає ВКонтакте, в якій зареєстровані 68,9% користувачів Росії. Аудиторія Однокласників становить 54,3% від всіх інтернет-юзерів.

В Україні ж, за даними статистичного сайту Gemius, аудиторія ВКонтакте становить 61,3% від кількості інтернет-користувачів.

А соцмережа Однокласники, яку раніше Gemius назвав лідером, зібрала 29% від усієї інтернет-аудиторії і знаходиться на другому місці.

"Колеги, це помилка з нашого боку, якщо потрібно, готовий надати додаткову інформацію", - прокоментував на своїй сторінці у Facebook глава представництва Gemius в Росії Антон Мелехов.

Як повідомлялось раніше, у ВКонтакте придумали, як зберегти піратські фільми від видалення. На часі компанія шукає партнерів серед онлайн-кінотеатрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама