Наука
23:52, 28 грудня 2013
1375
0

Аналітики помилково назвали Однокласники найкрутішою соцмережею року

Аналітики помилково назвали Однокласники найкрутішою соцмережею року
Admin
Фото: НУС
Насправді, найпопулярнішою соцмережею стала ВКонтакте.
 
У понеділок компанія Gemius оприлюднила матеріали, згідно з яким лідером за охопленням аудиторії інтернет-користувачів в Росії і в Україні була названа соцмережа Однокласники.

Однак тільки зараз з'ясувалося, що це були помилкові дані і на насправді, лідером ринку соцмереж Росії і України є ВКонтакте.

Дані, наведені на офіційних ресурсах Gemius, показують, що станом на жовтень 2013 року перше місце в рейтингу соцмереж в Росії займає ВКонтакте, в якій зареєстровані 68,9% користувачів Росії. Аудиторія Однокласників становить 54,3% від всіх інтернет-юзерів.

В Україні ж, за даними статистичного сайту Gemius, аудиторія ВКонтакте становить 61,3% від кількості інтернет-користувачів.

А соцмережа Однокласники, яку раніше Gemius назвав лідером, зібрала 29% від усієї інтернет-аудиторії і знаходиться на другому місці.

"Колеги, це помилка з нашого боку, якщо потрібно, готовий надати додаткову інформацію", - прокоментував на своїй сторінці у Facebook глава представництва Gemius в Росії Антон Мелехов.

Як повідомлялось раніше, у ВКонтакте придумали, як зберегти піратські фільми від видалення. На часі компанія шукає партнерів серед онлайн-кінотеатрів.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.