Користь активованого вугілля

nus.in.ua, 5 вересня 2014, 23:12
0
855
Роздрукувати
Користь активованого вугілля

Активоване вугілля це «таблетка», яка є практично у кожній аптечці.

Виявляється, застосовувати його можна не тільки, як ми звикли, в медицині.

Застосовуємо в господарстві. Використовуючи активоване вугілля, можна виготовити найпростіший фільтр. Для цього знадобиться полотняний мішечок, куди засипається гранульоване вугілля. Якщо, Ви пропустите через такий мішечок воду, вона стане м'якшою, не буде набридлого всім запаху хлору і всі важкі мінеральні домішки залишаться в такому фільтрі.

Хочете отримати чисту горілку, без сивушних масел? Все робиться просто – 10 таблеток чорного вугілля на один літр. Через добу горілку проціджуєте і всіх, сивушних масел в ній немає.

Активоване вугілля допоможе господиням позбутися будь-якого неприємного запаху в домашньому холодильнику. Потрібна всього лише одна таблетка на кожну полицю.

Для краси і стрункості. Мрія багатьох позбутися лупи і перетворити волосся в м'яке і, звичайно, в здорове. Тоді знову ж без вугілля нікуди. Робимо маску: один яєчний жовток, одна столова ложка попередньо роздавленого вугілля і половинка склянки йогурту. Таку маску наносять за 20 хвилин до миття волосся.

Жовтий наліт на зубах проблема не менше ніж лупа. Позбутися можна, якщо чистити зуби тим же вугіллям, вірніше вугільним пилом. Потім рот ретельно слід прополоскати.

Протипоказання. Не «їжте» таблетки вугілля більше 10-ти днів. Якщо прийом продовжувати, то Ви можете істотно втратити необхідні білки, корисні жири, різні мінерали і вітаміни. Вугілля просто все висмокче. Не потрібно застосовувати вугілля і при внутрішніх кровотечах, при запорах і хворобах, які мають відношення до шлунково-кишковому тракту. Вугілля приймайте завжди окремо від будь-яких інших ліків, адже при його сильних абсорбуючих властивостях, інші препарати можуть істотно втратити свою ефективність.

Пдготувала

 Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: поради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама