Здоров’я
17:47, 10 квітня 2014
1150
0

Дівчина отримує по 50 оргазмів за день через рідкісну хворобу

Дівчина отримує по 50 оргазмів за день через рідкісну хворобу
Admin
Фото: НУС
24-річна дівчина на ім'я Аманда Гріс з шестирічного віку страждає неконтрольованими оргазмами. У день вона може отримати до 50 оргазмів.

Як пише The Daily Mail, медики були шоковані, коли дізналися про таке рідкісне захворювання Аманди. Сама ж дівчина розповідає, що стійкий розлад генітального збудження фактично зруйнував її життя.

За словами Аманди, оргазм у неї може викликати що завгодно – чи то їзда на машині, чи гучний бас, чи інші побутові дії. Дівчина каже, що відчуває дискомфорт від неконтрольованих оргазмів, які можуть траплятися до 10 разів на день.

З шести років Аманда намагалася боротися зі своїм захворюванням сама, але все ж вирішила звернутися до лікаря, оскільки більше не могла виносити цього.

Медикам вдалося трохи навчити дівчину контролювати свої оргазми. Їй порадили робити розтяжку і медитувати. Крім того, дівчині заборонили на деякий час займатися сексом.

Як повідомлялося раніше, японці на телебаченні доводять один одного до оргазму за допомогою оральних пестощів. Японці шокували світ запуском телешоу "Битва оргазмів" за участю геїв.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.