Дівчина отримує по 50 оргазмів за день через рідкісну хворобу

nus.in.ua, 10 квітня 2014, 17:47
0
620
Роздрукувати
Дівчина отримує по 50 оргазмів за день через рідкісну хворобу

24-річна дівчина на ім'я Аманда Гріс з шестирічного віку страждає неконтрольованими оргазмами. У день вона може отримати до 50 оргазмів.

Як пише The Daily Mail, медики були шоковані, коли дізналися про таке рідкісне захворювання Аманди. Сама ж дівчина розповідає, що стійкий розлад генітального збудження фактично зруйнував її життя.

За словами Аманди, оргазм у неї може викликати що завгодно – чи то їзда на машині, чи гучний бас, чи інші побутові дії. Дівчина каже, що відчуває дискомфорт від неконтрольованих оргазмів, які можуть траплятися до 10 разів на день.

З шести років Аманда намагалася боротися зі своїм захворюванням сама, але все ж вирішила звернутися до лікаря, оскільки більше не могла виносити цього.

Медикам вдалося трохи навчити дівчину контролювати свої оргазми. Їй порадили робити розтяжку і медитувати. Крім того, дівчині заборонили на деякий час займатися сексом.

Як повідомлялося раніше, японці на телебаченні доводять один одного до оргазму за допомогою оральних пестощів. Японці шокували світ запуском телешоу "Битва оргазмів" за участю геїв.

За матеріалами: The Daily Mail
ТЕГИ: оргазм, секс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама