Актуальні питання започаткування власної справи вивчали у податковій

nus.in.ua, 21 грудня 2018, 15:09
0
25
Роздрукувати
Актуальні питання започаткування власної справи вивчали  у податковій

Про особливості започаткування власної справи, права та обов`язки платника проінформував заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Буського управління ГУ ДФС у Львівській області Андрій Біль під час зустрічі з платниками Золочівщини.
       На початку спілкування посадовець зазначив, що на сьогодні важливо, щоб платники були обізнані як з діючими нормами податкового законодавства, так і його новаціями. Тому, фахівці податкової служби використовують різноманітні методи доведення актуальної інформації до суб’єктів господарювання – під час зустрічей, тренінгів, підтримують в актуальному стані інформаційні стенди в Центрі обслуговування платників, доводять необхідну інформацію через веб-ресурси.
       У рамках зустрічі платників ознайомлено з особливостями здійснення діяльності за загальною та спрощеною системами оподаткування: порядком реєстрації, умовами, ставками, термінами сплати податку та подання звітності. Роз`яснено питання щодо необхідності офіційного працевлаштування та його порядок, особливості нарахування заробітної плати та сплати податкових платежів.
       На завершення заходу Андрій Біль акцентував увагу присутніх на функціонуванні електронних сервісів ДФС, пілотному проекті «Електронний чек» (або e-Receipt) та відповів на запитання присутніх.
 
                                                                       Cектор організаційного забезпечення

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама