Запрошуємо громадськість до обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян.

nus.in.ua, 5 лютого 2014, 19:36
0
369
Роздрукувати
Запрошуємо громадськість до обговорення Концепції  реформи декларування доходів громадян.

        Золочівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області  запрошує громадськість до обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян.

        До обговорення пропонується  не готовий законопроект, а  концептуальні основи та елементи майбутньої системи декларування доходів, в  основу якої покладені найкращі світові практики декларування доходів. Разом з аудиторською компанією PricewaterhouseCoopers фахівці Міністерства  вивчили та проаналізували досвід та принципи декларування, що застосовуються у провідних країнах світу, зокрема, у США, Канаді, Німеччині, Франції, Швеції, Фінляндії, Данії, Швейцарії  та інших.

       Нова система декларування доходів надасть необхідні компенсатори для поступового зниження податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Отже, дозволить знизити навантаження як на роботодавців, так і на найманих працівників.

      

       Міндоходів України прагне почути думку громадськості:

1. Зпитання розумного обмеження «загальності» декларування доходів, адже процес декларування стосуватиметься не усіх  фізичних осіб-платників податків, зареєстрованих в Україні:

-   критеріями для декларування є рівень річного доходу понад  120 МЗП (з 01.01.2014 р. — 156 120 грн.) або вартість майна понад 1200 МЗП (з 01.01.2014 р. — 1 561 200 грн.), або сума фінансових зобов’язань понад 120 МЗП;

 

2. З необхідності  подання «разової декларації», якою пропонується підвести рису під минулим і почати взаємовідносини між платниками та державою з чистого аркуша, спираючись на взаємну довіру та повагу:

- подання разової форми не передбачає сплати будь-яких податків із зазначених у ній об’єктів декларування;

- разова форма подається один раз — у першому році початку декларування;

- критеріями для подання разової форми є рівень річного доходу понад 120 МЗП або вартість майна понад 1200 МЗП, або сума фінансових зобов’язань понад 120 МЗП;

 - у випадку ненадання разової форми наявні на початок звітного періоду майно, кошти та фінансові зобов’язання не враховуються в подальшому при застосуванні методу зіставлення доходів і витрат у майбутніх періодах.

 

      Запрошуємо усіх – незалежних експертів, громадські організації, бізнес-асоціації, громадян з активною позицією – до фахового і конструктивного діалогу.

     Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян відбувається на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів. Долучайтесь!

     Також свої пропозиції Ви можете надіслати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua.

 

 

                                                                         Інформаційно-комунікаційний сектор.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама