Про новації у податковому законодавстві за «круглим столом»

nus.in.ua, 24 січня 2014, 20:17
0
404
Роздрукувати
Про новації у податковому законодавстві за  «круглим столом»

      Нещодавно у Золочівській ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області відбулося засідання «круглого столу» за участю представників місцевих органів державної влади, малого, середнього бізнесу та фахівців податкової інспекції на тему: «Новації у податковому законодавстві . Електронні сервіси Міндоходів України».

      Начальник  Золочівської ОДПІ  Ольга Петрівна Первухіна зазначила, що робота податкової інспекції направлена на забезпечення комфортних умов розвитку підприємництва, підвищення рівня обізнаності платників податків щодо податкового законодавства та підвищення якості їх обслуговування.  Нагадала перелік послуг, які надають фахівці Центру обслуговування платників. Розповіла про роботу Електронного кабінету платника  податків, про  спрощення податкових процедур для малого та середнього бізнесу у  2014 році. Так, з початку року підприємці отримали можливість ведення в електронному вигляді книг обліку доходів і витрат. Це дозволить автоматично на підставі даних книги подавати податкову звітність у режимі онлайн. Запроваджуються електронні перевірки для суб»єктів господарювання , які працюють на спрощеній системі оподаткування. Ця процедура дозволить проводити аудит бухгалтерської звітності дистанційно, не відволікаючи підприємця від його основної діяльності.

 

      Також під час зустрічі обговорено зміни  у податковому законодавстві  з  податку на додану вартість, податку на прибуток . Розгянуто питання  подання звітності в електронному вигляді. Звернуто увагу на пакетне приймання звітності відповідно до  наказу Мінідоходів від 09.10.2013 №561 «Про внесення змін до формату (стандарту) електронного документа звітності платників». Зазначено, що з січня цього року Акредитований центр сертифікації ключів ІДД Міндоходів  перейшов  на нові формати криптографічних повідомлень, а саме використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа та ін.

  

      Учасникам  зустрічі презентовано брошуру «Сервіс для платників».

 

                                                                               Інформаційно-комунікаційний сектор

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама