ОДПІ
20:17, 24 січня 2014
899
0

Про новації у податковому законодавстві за «круглим столом»

Про новації у податковому законодавстві за  «круглим столом»
Admin
Фото: НУС

      Нещодавно у Золочівській ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області відбулося засідання «круглого столу» за участю представників місцевих органів державної влади, малого, середнього бізнесу та фахівців податкової інспекції на тему: «Новації у податковому законодавстві . Електронні сервіси Міндоходів України».

      Начальник  Золочівської ОДПІ  Ольга Петрівна Первухіна зазначила, що робота податкової інспекції направлена на забезпечення комфортних умов розвитку підприємництва, підвищення рівня обізнаності платників податків щодо податкового законодавства та підвищення якості їх обслуговування.  Нагадала перелік послуг, які надають фахівці Центру обслуговування платників. Розповіла про роботу Електронного кабінету платника  податків, про  спрощення податкових процедур для малого та середнього бізнесу у  2014 році. Так, з початку року підприємці отримали можливість ведення в електронному вигляді книг обліку доходів і витрат. Це дозволить автоматично на підставі даних книги подавати податкову звітність у режимі онлайн. Запроваджуються електронні перевірки для суб»єктів господарювання , які працюють на спрощеній системі оподаткування. Ця процедура дозволить проводити аудит бухгалтерської звітності дистанційно, не відволікаючи підприємця від його основної діяльності.

 

      Також під час зустрічі обговорено зміни  у податковому законодавстві  з  податку на додану вартість, податку на прибуток . Розгянуто питання  подання звітності в електронному вигляді. Звернуто увагу на пакетне приймання звітності відповідно до  наказу Мінідоходів від 09.10.2013 №561 «Про внесення змін до формату (стандарту) електронного документа звітності платників». Зазначено, що з січня цього року Акредитований центр сертифікації ключів ІДД Міндоходів  перейшов  на нові формати криптографічних повідомлень, а саме використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа та ін.

  

      Учасникам  зустрічі презентовано брошуру «Сервіс для платників».

 

                                                                               Інформаційно-комунікаційний сектор

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.