15 вересня - граничний термін подання заяви для застосування спрощеної системи оподаткування

nus.in.ua, 11 вересня 2015, 21:54
0
262
Роздрукувати
15 вересня - граничний термін подання  заяви для застосування     спрощеної системи  оподаткування

 

Золочівська ОДПІ нагадує, що фізичні та юридичні особи можуть прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до територіальних органів Державної фіскальної служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий перехід можливий один раз протягом календарного року (ст.298 Податкового кодексу) .

Новозареєстровані в установленому порядку фізичні особи-підприємці, які бажають стати платниками єдиного податку 1 і 2 груп, повинні подати заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування до кінця місяця, в якому проведена державна реєстрація .

Новостворені суб’єкти господарювання, які мають намір стати платниками єдиного податку 3 групи, яка не передбачає сплату ПДВ, повинні подати заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування протягом 10 днів із дня їх державної реєстрації.

Для відмови від спрощеної системи оподаткування СГД подає до контролюючого органу заяву не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року).

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама