До державного бюджету надійшло понад 1,8 млн.грн. військового збору

nus.in.ua, 7 грудня 2014, 23:18
0
284
Роздрукувати
До державного бюджету  надійшло понад 1,8 млн.грн. військового збору

  Впродовж серпня - листопада  2014 року суб`єкти господарювання, які перебувають на обліку в   Золочівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області , сплатили 1778,86 тис.грн. військового збору , з них у  Перемишлянському  відділенні – 790,0 тис. гривень.

 

      Нагадуємо, що нарахування, утримання та сплата  військового збору  здійснюється   до  державного бюджету  у порядку, встановленому ст. 168 Податкового  кодексу,  за ставкою 1,5 % від об`єкта оподаткування.

      Якщо податковий агент нараховує, але не виплачує (не надає) платнику податку дохід, то військовий збір, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені  ПКУ для місячного податкового періоду, тобто не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама