Сплата податків – почесний обов'язок кожного громадянина

Податкова політика є одним із важливих чинників ефективної розбудови та економічної стабільності держави. Наповнення бюджету – це безперервний щоденний процес, в якому беруть участь не тільки органи доходів і зборів, а й підприємці, роботодавці, представники великого та малого бізнесу, всі громадяни нашої держави.

Від стабільного функціонування налагодженої системи, наповнення державного та місцевих бюджетів залежить виконання соціальних зобов’язань держави: виплата пенсій, стипендій, допомог, зарплат працівникам бюджетних установ, безперервна робота медицини та освіти, зрештою, життя кожного з нас.

У цей непростий для країни час важливо не зруйнувати систему, яка будувалась роками. Бюджети мають щоденно отримувати належні платежі, щоб забезпечувати життєдіяльність  як країни, так і  Золочівщини.  Ми повинні свідомо та відповідально виконувати свій конституційний обов‘язок – сплачувати належні платежі до бюджету.

На жаль, на сьогодні ми маємо випадки, коли, користуючись нестабільністю, деякі платники не виконують своїх зобов’язань перед державою, а саме: здійснюють підприємницьку  діяльність без дозвільних документів,  без сплати податків,  виплачують заробітну плату в «конвертах» або у розмірах менших, ніж  передбачено законодавством. 

Шановні громадяни та платники податків! Для забезпечення стабільного функціонування місцевого бюджету, благополуччя кожного громадянина нашого району і міста  не забувайте про соціальну відповідальність за сплату податків. Навіть в умовах військової загрози Золочівська ОДПІ і кожен платник податків Золочівщини мають спільно забезпечувати наповнення державної, місцевої скарбниці задля добробуту  нашої  країни, Золочівського району та рідного міста.

 

 

Ольга  Первухіна,

начальник 

Золочівської ОДПІ