Сплата податків – почесний обов'язок кожного громадянина

nus.in.ua, 1 серпня 2014, 20:20
0
1103
Роздрукувати
Сплата податків – почесний обов'язок кожного громадянина

Податкова політика є одним із важливих чинників ефективної розбудови та економічної стабільності держави. Наповнення бюджету – це безперервний щоденний процес, в якому беруть участь не тільки органи доходів і зборів, а й підприємці, роботодавці, представники великого та малого бізнесу, всі громадяни нашої держави.

Від стабільного функціонування налагодженої системи, наповнення державного та місцевих бюджетів залежить виконання соціальних зобов’язань держави: виплата пенсій, стипендій, допомог, зарплат працівникам бюджетних установ, безперервна робота медицини та освіти, зрештою, життя кожного з нас.

У цей непростий для країни час важливо не зруйнувати систему, яка будувалась роками. Бюджети мають щоденно отримувати належні платежі, щоб забезпечувати життєдіяльність  як країни, так і  Золочівщини.  Ми повинні свідомо та відповідально виконувати свій конституційний обов‘язок – сплачувати належні платежі до бюджету.

На жаль, на сьогодні ми маємо випадки, коли, користуючись нестабільністю, деякі платники не виконують своїх зобов’язань перед державою, а саме: здійснюють підприємницьку  діяльність без дозвільних документів,  без сплати податків,  виплачують заробітну плату в «конвертах» або у розмірах менших, ніж  передбачено законодавством. 

Шановні громадяни та платники податків! Для забезпечення стабільного функціонування місцевого бюджету, благополуччя кожного громадянина нашого району і міста  не забувайте про соціальну відповідальність за сплату податків. Навіть в умовах військової загрози Золочівська ОДПІ і кожен платник податків Золочівщини мають спільно забезпечувати наповнення державної, місцевої скарбниці задля добробуту  нашої  країни, Золочівського району та рідного міста.

 

 

Ольга  Первухіна,

начальник 

Золочівської ОДПІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама