Продавців можуть зобов'язати розміщувати на цінниках прапор Росії на товарах її виробництва

nus.in.ua, 16 тра 2014, 02:51
0
736
Роздрукувати
Продавців можуть зобов'язати розміщувати на цінниках прапор Росії на товарах її виробництва

Зображення прапора України може з'явитися і на всій продукції вітчизняного виробництва.

У Верховній Раді нардепи-свободівці зареєстрували законопроект, який передбачає внести зміни до закону" "Про захист прав споживачів" і зобов'язати всіх власників магазинів розміщувати на цінниках зображення прапора країни-виробника.

Крім того, за данними НУС прапор України поруч зі штрих-кодом може з'явитися і на всіх товарах вітчизняного виробництва.

У пояснювальній записці до законопроекту парламентарії зазначають, що важливість ухвалення запропонованих ними змін до законодавства зумовлена необхідністю подолати засилля Російської Федерації, яка вже не перший тиждень проводить військову інтервенцію на території України, в економічному житті нашої країни.

"Насамперед необхідно удосконалити ідентифікацію українських товарів як для Держприкордонслужби та інших державних установ, так і для звичайних споживачів, таким чином зменшивши час на виявлення саме вітчизняних виробів, а також тих товарів, які не були вироблені на території України", - йдеться в пояснювальній записці.

Депутати переконані, що ухвалення цього законопроекту дасть змогу захистити економіку України від можливого тиску з боку Росії, а також сприятиме точній ідентифікації продукції з державою, в якій вона була вироблена.

Нагадаємо, уже третій місяць чимало українців бойкотують товари російського виробництва. Опитування свідчить, що 52% українців позитивно або скоріше позитивно ставляться до бойкоту російських товарів, при цьому трохи більше третини респондентів, а саме 39%, відповіли, що самі їх бойкотують.

ТЕГИ: Рада, товар, законопроект, Росія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама