Санкції подіють на Путіна тоді, коли вони будуть частиною стратегії - Daily Beast

nus.in.ua, 16 тра 2014, 02:27
0
459
Роздрукувати
Санкції подіють на Путіна тоді, коли вони будуть частиною стратегії - Daily Beast

Оглядач американського видання радить Заходу зробити санкції проти Кремля більш жорсткими і системними.

Санкції США і ЄС проти агресивної Росії подіють лише тоді, коли вони стануть частиною послідовної стратегії і перестануть бути цією "стратегією", дієвість якої сумнівна.

Про це пише Меган О'Салліван на сторінках The Daily Beast. Журналістка проаналізувала історію санкцій, які Захід хоч колись вводив проти інших країн.

Перед усім, йдеться в статті, санкції повинні мати чіткі цілі, а в тих, хто їх накладає, не повинно бути розбіжностей у поглядах і трактуванню цих цілей.

"Якщо один гравець санкцій сприймає цей інструмент як засіб зміни режиму, у цільової країни немає особливих стимулів змінювати свою поведінку, навіть якщо інші пропонують полегшити санкції", - йдеться в статті з посиланням на тиск Заходу на Ірак в 90-х роках.

Автор статті також зауважує, що санкції не можуть бути самі по собі стратегією і повинні бути частиною комплексу дій.

"Односторонні торговельні і інвестиційні санкції приносять лише обмежену користь, особливо щодо товарів, представлених на світовому рикну", - йдеться в статті.

Автор зауважує на фактор глобалізації, який зводить нанівець торговельні санкції і робить їх лише незручністю.

"Не варто сподіватися, що м'які санкції дозволять досягти амбіційних результатів. Більшість режимів швидше будуть миритися з незручностями через санкції, ніж підуть на поступки, які можуть поставити під удар їхній правління", - йдеться в статті.

Автор зауважує, що Заходу у випадку з Росією варто розробити багатосторонню систему з чіткою метою, в якій санкції будуть відігравати лише певну роль. Крім того, Вашингтон і Брюссель повинні використати глобалізацію на свою користь, а не намагатися її побороти.

ТЕГИ: санкції, Росія, США
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама