"Нафтогаз" запропонував "Газпрому" компенсувати 2 млрд куб.м газу "Чорноморнафтогазу", присвоєного після анексії Криму

nus.in.ua, 16 тра 2014, 02:02
0
450
Роздрукувати

Таку пропозицію НАКу було направлено разом з передарбітражною претензією та пропозиціями української сторони щодо врегулювання газового конфлікту.

НАК "Нафтогаз України" звернулася до російського "Газпрому" з пропозицією компенсувати і закачати в українські ПСГ 2 млрд куб. м природного газу як компенсацію за газ, який знаходиться на балансі "Чорноморнафтогазу".

Про це повідомив заступник міністра енергетики і вугільної промисловості України Ігор Діденко на прес-конференції у Києві в четвер, 15 травня.

За його словами, таку пропозицію НАКу було направлено разом з передарбітражною претензією та пропозиціями української сторони щодо врегулювання газового конфлікту.

"Нафтогаз України" надіслав 28 квітня листа "Газпрому" з пропозицією врегулювати на корпоративному рівні це питання", - повідомив Діденко.

Як відомо, на території України розташовано 13 ПСГ. З них 12 (загальною активною потужністю близько 31 млрд куб. м) знаходяться на материковій частині і експлуатуються оператором української ГТС - компанією "Укртрансгаз".

Ще одне ПСГ (Глібовське) розташоване у Криму та перебуває на балансі "Чорноморнафтогазу". Його потужність становить 1 млрд. куб. м активного газу (у разі реконструкції - з можливістю збільшення до 3 млрд. куб. м).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама