Золотий палац Пшонки нагадує храм

nus.in.ua, 26 лютого 2014, 00:03
0
790
Роздрукувати
Золотий палац Пшонки нагадує храм

Вчора ми дивувалися розмаху Хонки Віктора Януковича, а сьогодні ми шоковані, вибачте за прямоту, жлобством екс-генпрокурора Пшонки. Громадськість провідала маєток Віктора Пшонки в селі Гореничі Києво-Святошинського району. Активісти взяли особняк під охорону і зняли кілька цікавих відеороликів. Полюбуватися оздобленням цього будинку варто. Перше, що кидається в очі - неймовірно велика кількість позолоти.
Якщо в будинку Януковича позолочені тільки біде і душові, то колишній генеральний прокурор України позолотив у своєму будинку практично все, від стелі до диванів.

У будинку Пшонки, було багато цікавого: тут і колекція яєць Фаберже, безліч ікон, книги по вигнанню бісів і книги "як позбавиться від алкоголізму", також багатьох вразила картина, на якій колишній генпрокурор України зображений у ролі Цезаря. Все це просто гидота. Дивіться самі:
 
 
 
Люди зайшли в будинок Пшонки

ТЕГИ: Жлобство, маєтки, Пшонка, Юрій Єнакієвський, Юрій Мірошниченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама